• MYregiony.sme.sk
66 episodes
MYšportujeme v dynamickom dennom prehľade mapuje najzaujímavejšie momenty svetového i domáceho športového diania, doplnené o exkluzívne informácie z regionálneho športu. Vypočujte si nás počas pracovného týždňa už od 6.30 ráno.

Episodes

Ukončí Peter Sagan sezónu v Bore?
2021 Aug 032m 3s
Dozviete sa aj aký historický úspech dosiahli hokejisti, že Zlaté Moravce majú legionárskou posilou a legenda Nitry otvorene hovorí na adresu FC.
Poznáme mená súperov pre kluby zo Slovenska; HKM zbrojí na obhajobu
2021 Aug 022m 24s
Dozviete sa aj to, aký úspech dosiahla v Turecku mladá triatlonistka, bývalý hádzanársky reprezentant prezradil viac o stave našej hádzanej a pozrieme sa aj na ďalšie zaujímavé novinky zo sveta športu
Hokejoví reprezentanti pripravení na Američanov; Derby na Záhorí zaujalo
2021 Aug 012m 4s
Dozviete sa viac aj o víťazoch na olympijských hrách, pozrieme sa na futbalové výsledky z víkendu a prezradíme, ktorá legenda sa vracia do slovenského klubu.
Ako zachrániť život topiacemu sa? Pomôcť môže aj plastová fľaša od minerálky
2021 Jul 2917m 27s
Rozprávame sa s Dr. Igorom Baranom, ktorý má v oblasti záchrannej služby viac ako štyridsaťročné skúsenosti.
Aká je šanca, že u nás vyrastie ďalší Škriniar a aké je športové zázemie v zahraničí a na Slovensku?
2021 Jul 2811m 52s
Aj o tom sme sa rozprávali s futbalovým odborníkom a bývalým hráčom Stanom Angelovičom.
Slovensko sa teší z modernej haly
2021 Jul 272m 26s
👉🏻 Dozviete sa aj akú posilu zo zámoria dotiahol HKM, čo čaká na kabínu Vionu po úspešnej sezóne, prejdeme si aj účinkovanie Slovákov v Tokiu a pozrieme sa aj na to, či bude Ronaldo pokračovať v Juventuse.
Čistky v lyžiarskej asociácii pokračujú
2021 Jul 262m 26s
Dozviete sa aj, kto zo Slovákov je bližšie k medaile na Olympiáde a aj to, ktorý futbalový veterán má ambíciu trénovať AS Trenčín.
Radosť aj sklamanie, takto sa zatiaľ darí Slovákom na Olympiáde
2021 Jul 252m 8s
Športovec, do ktorého sme vkladali na Olympiáde väčšie nádeje, bohužiaľ neuspel. Odštartovala aj najvyššia futbalová súťaž, prekvapenie sa zrodilo už v úvodnom kole. Nitra zarezáva s mladíkmi.
Prečo na jazerách a riekach umierajú mladí ľudia a ako tomu predísť?
2021 Jul 2316m 15s
Ako reagovať na kŕč vo vode?V čom robia Slováci najväčšie chyby?Prečo v otázke plavčíkov môžeme hovoriť o probléme?Prečo na jazerách a riekach umierajú mladí ľudia?
Tento Slovák má v Tokiu reálnu šancu na medailu
2021 Jul 212m 8s
Ktorý šikovný hráč Nitry si to namieril priamo k rivalovi?😮 Ako budú prebiehať kontroly na olympiáde? 💉 Ktorý Slovák má v Tokiu reálnu šancu na medailu?🙌🏻🥇 Toto a mnoho iného sa dozviete v dnešnej časti MY Športujeme 😉