Health for everyone - Zdrowie dla wszystkich
  • FitClub24
4 episodes
Witaj w świecie zdrowego, aktywnego stylu życia. Jesteś na dobrej drodze do osiągania swoich celów związanych ze zdrowiem i aktywnością fizyczną, z dbałością o zbilansowaną dietę i zadbaną sylwetką oraz prawidłową masą ciała, sprawnością i wigorem. | Welcome to the world of a healthy, active lifestyle. You are on your way to achieving your goals related to health and physical activity, with a balanced diet and a well-groomed figure, as well as a healthy body weight, fitness and vigor.

Episodes

Misjonarze w Boliwii - wywiad z Elizeuszem K. Czwerenko | www.elizeusz.com
2021 May 061h 27m 30s
Życie i zwyczaje Boliwijczyków z okolic Trynidadu i Santa Cruz oraz wyprawa do lasów amazońskich na piranie i kajmany w dorzeczu Amazonki. Elizeusz K. Czwerenko opowie nam o życiu polskiej misji, o pomocy humanitarnej dla ludności oraz o różnicy między życiem Boliwijczyków z nizin oraz z pasma górskiego Andów.
Chiny od środka oczami Polaka - wywiad z Mateuszem Gostomskim | www.chimy.pl
2021 May 051h 16m 27s
Czy wiesz jak wygląda codzienne życie w Chinach? Jakie są tam zwyczaje? Czy, różni się życie tam od tego tutaj? Jakie relacje są w rodzinie? Ile tonów może mieć język chiński i czy warto uczyć się go jako turysta? O tym i o wielu innych ciekawostkach opowie Mateusz, mieszkający w Chinach na stałe w mieście Shenzhen.
ANTARKTYDA czy ANTARKTYKA? Tajniki Antarktydy odkrywa Michał Walczewski | www.40latidopiachu.pl
2021 May 051h 3m 23s
ANTARKTYDA czy ANTARKTYKA? Czy wiesz jak przygotować się na podróż do krainy wiecznego lodu? Antarktyka to część świata znajdująca się na półkuli południowej, która obejmuje Antarktydę oraz otaczający ją Ocean Południowy i położone na nim wyspy. Międzynarodowo uznawaną granicą Antarktyki jest równoleżnik 60°S. Znany maratończyk, pasjonata dalekich wypraw i podróżnik Michał Walczewski relacjonuje swoją niezwykłą podróż na Antarktydę. Zapraszam na stronę Michała poświęconą podróżom: www.40latidopiachu.pl
Podróże w czasie. Podcast z udziałem podróżnika. Michał Golla | www.dalekowswiat.pl
2021 May 051h 1m 30s
Michał Golla mieszka na Tajwanie i opowie nam o tym pięknym kraju oraz o swojej decyzji życia w nim. jednak w ostatnich miesiącach utknął w Argentynie i nie mógł się z niej wydostać. Jakie przygody go spotkały na kwarantannie, jak podróżował w czasie...... Zapraszam również na stronę Michała: dalekowswiat.pl
More episodes may be available on the podcast’s website.