Psychologia Biznesu z Agatą Bijak
  • Agata Bijak
6 episodes
To, co musisz wiedzieć o ludziach prowadząc własną firmę. Klienci, współpracownicy, podwładni, zleceniodawcy – biznes tworzą ludzie. Poznajmy ich lepiej!

Episodes

Jak zdobyć zlecenie bez doświadczenia? | Freelance dla początkujących
2021 Jun 0915m 4s
Przedsiębiorczość to piękna cecha. Ale jak tu zacząć pracować na własny rachunek, skoro mamy konkurować z osobami, które już mogą się pochwalić prestiżowymi współpracami?  W dzisiejszym materiale opowiadam o 10 wskazówkach jak można zdobyć pierwszych klientów, gdy nie masz jeszcze doświadczenia. Podpowiadam też jakich rzeczy unikać, by nie strzelać sobie w kolano.
Jak nazwać swoją markę? | Zasady i inspiracje nazywania własnej marki
2021 May 2918m 39s
Jak nazwać swoją markę? | Zasady i inspiracje nazywania własnej marki
Ponad 50 pomysłów na produkty elektroniczne | Dochód pasywny
2021 Apr 3025m 20s
Ponad 50 pomysłów na produkty elektroniczne | Dochód pasywny
Marketing mix – koncepcja 4P | Podstawy biznesu
2021 Apr 2317m 36s
Dzisiaj pierwszy odcinek, który (mam nadzieję) przerodzi się w serię. Omawiam koncepcję 4P w ramach Marketingowego Mixu. Dzięki 4P (produkt, cena, dystrybucja, promocja) możesz krok po kroku zbudować własną strategię marketingową, zawierającą wszystkie niezbędne elementy.
Skąd się wzięły nazwy znanych marek?
2021 Apr 1612m 1s
Poznaj historię powstania polskich i zagranicznych nazw marek, takich jak: Adidas, Audi, Subaru, Bakoma, CCC, radio RMF FM, IKEA, Google.
Jak zmiana ceny wpływa na sprzedaż? | Elastyczność cenowa popytu
2021 Apr 0913m 41s
Boisz się podnieść ceny ze względu na możliwość utraty klientów?   Elastyczność cenowa popytu mówi o tym, jak zmieni się popyt (liczba sprzedaży), gdy zmienimy cenę.  Dowiedz się jakie czynniki wpływają na elastyczność cenową Twoich produktów. Dzięki temu będziesz mógł: - lepiej zaplanować strategię cenową, - planować promocje, - świadomie obniżać i podnosić ceny, - konkurować innymi czynnikami, niż tylko cena.
More episodes may be available on the podcast’s website.