Пошуршимо?
  • Пошуршимо?
7 episodes
Я - Таня Пилипчук, засновниця платформи саморозвитку "Пошуршимо?". Разом із командою ми порушуємо теми розвитку особистості, планування, пошуку покликання, цінностей...Говоримо про буденні ситуації та глибокі внутрішні роздуми. Створюємо майстер-класи, проводимо ефіри з психологами й коучами, знімаємо відео, пишемо статті, а відтепер ще й озвучуємо їх. І все з однією метою: щоб кожна українка жила продуктивно й в гармонії з собою!

Episodes

Як відпочити у світі вічно зайнятих людей? 6 порад від Клаудії Гаммонд
2021 May 1110m 23s
А вам знайома така ситуація, коли мозок навідріз відмовляється відпочивати? Коли ви ніби й прогулюєтеся парком, але при цьому в голові виникають десятки нагадувань про те, що слід зробити на наступному тижні, які “хвости” підтягнути на роботі, які рахунки оплатити?
Як перетворити мистецтво мрії на мистецтво дії? Про людей-сканерів і дайверів
2021 Apr 2710m 49s
Статті від Галини Сафроньєвої, викладачки англійської мови, тренерки з працевлаштування та ведучої книжкового клубу спільноти "Пошуршимо?"
Не шукай себе, а створюй: просто сказати, а як це зробити?
2021 Apr 219m 2s
10 років тому я не уявляла, що можна жити у гармонії з собою: не перейматися через майбутнє, не жалкувати за минулим, тішитися з того, що є, але при цьому працювати над здійсненням мрій. Тоді 21-річна я завершувала навчання в університеті, була в пошуці, стояла на роздоріжжі. Саме це стало точкою відліку: парадигма пошуку себе почала змінюватися на створення себе.
Есенціалізм у житті
2021 Feb 216m 9s
Як робити менше, а отримувати більше результату? Чи завжди зайнятість синонім сумлінної праці? Слухайте у цьому епізоді!
Чи існує диво 5 ранку? Мій експеримент і висновки
2021 Feb 1510m 53s
Скільки всього можна досягати, якщо прокидатися о 5 ранку? Розповідаю, як я досягнула своєї цілі за пів року, коли стала жайворонком.
Магія, яку ми собі ніколи не дозволяли
2021 Feb 106m 33s
Ти творча або нетворча натура, талановита або не дуже, гарно малюєш/співаєш/танцюєш/пишеш, або жахливо… Це ярлики, які навішені на кожного з нас із самого дитинства. А ще це ті слова, які звучать щоразу, коли хочемо почати щось нове або спробувати щось створити просто так.
Хронодекс: що таке колова система планування?
2021 Feb 026m 47s
Це аудіодоріжка однойменного відео. Як виглядає хронодекс дивіться в ролику наютубі: https://youtu.be/07CUec2AE9Y
More episodes may be available on the podcast’s website.