Życia nie kupisz
  • Życia nie kupisz
4 episodes
Życia nie kupisz ... ale kolę bez cukru tak, zdecydowanie! Rozkminy trzydziestolatków z miasta stołecznego Warszawa. Z programu dowiecie się jak można żyć i co jest ciekawego na netflixach, oraz jak osiągnąć szczęście. Zero kołczingów i mądrości z Wikipedii. Zdecydowanie?! Za to szampan, prestiż i bogactwo. Zapraszamy Sergio & Giorgio

Episodes

#4 Survival dla początkujących – Lekcja 1: Zaczarowane grzyby
2020 Mar 1138m 59s
Jest Ci źle? Kupujesz papier toaletowy na zapas w obawie przed nieoczekiwaną apokalipsą zombie? Zastanawiasz się jak smakują zaczarowane grzyby? Oznaczać to może tylko jedno: uciekaj jak najszybciej w Bieszczady, gdzie odnajdziesz spokój i otworzysz swój umysł na kolejny wymiar. W skrócie: surwiwalowe rozkminy.
#3 Pracodawca roku
2020 Mar 0434m 34s
Techno wampiry istnieją! A odcinek napędza huel. Przytulamy cały świat jak dzieciaki z patelni i lecimy w stronę słońca. Po 30 to już tylko survival!
#2 David Guetta to niebezpieczny typ, a my mamy dzingiel
2020 Feb 1958m 35s
Bardziej postarany, ale jednak poluzowany drugi epizod naszej gadaniny. Czy AI może robić muzykę? Dlaczego David Guetta jest niebezpieczny, oraz na ile gwiazdek wycenił koncert Slipknota Sergio, możecie dowiedzieć się z tego podcastu.
#1 „Tak po ludzku... cześć!” - Paulo Coelho
2020 Jan 301h 1m 14s
Czy na ostatnim piętrze Mariottu jest klub z ogrodem botanicznym? Czy od koli zmienia się kolor skóry? I tak, nie, a może zdecydowanie tak, lub może? Odcinek testowy. Prosimy o wyrozumiałość.
More episodes may be available on the podcast’s website.