Burası Benim Radyo Kanalım
  • Yasemin Yenidokur
15 episodes
Selamlar! Burası Benim Radyo Kanalım podcast yayınına hoşgeldiniz! Ben Yasemin Yenidokur. Bu podcastte sadece kendi fikir ve düşüncelerimi paylaşıyorum çünkü neden paylaşmayayım? Beni dinlediğiniz için şimdiden teşekkür ederim.

Episodes

#14. Kedi Delirmesi, YouTube Algoritması
2021 Feb 2517m 49s
Herkese yeniden selamlar! Burası Benim Radyo Kanalım’ın bu 14.bölümünde kedilerle birlikte nasıl delirdiğimizden ve herkesin kafasına göre yorumladığı YouTube algoritmasından bahsettim. Umarım beğenirsiniz. Bir sonraki bölümde görüşmek üzere!
#13. Dezenfektan
2021 Feb 2413m 34s
Herkese yeniden selamlar! Burası Benim Radyo Kanalım’ın bu 13. bölümünde gözüme kaçan market dezenfektanı hakkında konuştum. Umarım beğenirsiniz. Beni dinlediğiniz için teşekkür ederim. Bir sonraki bölümde görüşmek üzere!
#12.Perseverance Mars’ta Hadi Bakalım
2021 Feb 2313m 8s
Herkese yeniden selamlar! Burası Benim Radyo Kanalım’ım bu 12.bölümünde Mars’a sapasağlam iniş yapan ve adının Türkçesi Azim olan Perseverance adlı uzay aracı arkadaştan bahsettim. Umarım beğenirsiniz. Beni dinlediğiniz için teşekkür ederim. Bir sonraki bölümde görüşmek üzere!
#11.Kedi Depresyonu
2021 Feb 1817m 5s
Herkese yeniden selamlar! Burası Benim Radyo Kanalım’ın bu 11.bölümünde sizlere Leo’nun geçirdiği kazayı ve sonrasında yaşadığı ve yaşamakta olduğu depresyonu anlattım. Umarım beğenirsiniz. Konuyla ilgili tecrübesi olup paylaşmak isteyenler yyenidokur@gmail.com adresine mail gönderebilirler. Beni dinlediğiniz için teşekkür ederim. Bir sonraki bölümde görüşmek üzere!
#10. Tadilattayız -2-
2021 Feb 1511m 31s
Herkese yeniden selamlar! Burası Benim Radyo Kanalım’ın bu 10.bölümünde bizim komşu tadilatı beni nasıl benden aldı onu anlatıyorum. Umarım beğenirsiniz. Ha bu arada; siz siz olun kış günü tadilat yaptırmayın. Bir de mutlaka bir elektrikli battaniye edinin. Beni dinlediğiniz için teşekkür ederim. Bir sonraki bölümde görüşmek üzere!
#9. Tulpar Soğuk Hava Dalgası ve Sevgililer Günü
2021 Feb 1416m
Herkese yeniden selamlar! Burası Benim Radyo Kanalım’ın bu 9.bölümünde günün anlam ve önemine uygun olarak Sevgililer Günü ve Tulpar soğuk hava dalgası hakkında konuşalım dedim. Umarım beğenirsiniz. Beni dinlediğiniz için teşekkür ederim. Bir sonraki bölümde görüşmek üzere!
#8. Tadilattayız
2021 Feb 1113m 54s
Herkese yeniden selamlar! Burası Benim Radyo Kanalım’ın bu 8. bölümünde her apartman sakininin korkulu rüyası komşu tadilatı hakkında konuştum. Umarım beğenirsiniz. Beni dinlediğiniz için teşekkür ederim. Bir sonraki bölümde görüşmek üzere!
#7. Aşı Öcü Mü? Korona Aşısı Karşıtlığı, Düz Dünyacılar ve Çipçiler
2021 Feb 1022m 9s
Herkese yeniden selamlar! Burası Benim Radyo Kanalım’ın bu 7. bölümünde korona aşısı karşıtlığı hakkında konuşmak istedim. Sizin konu hakkında farklı gözlemleriniz varsa veya görüş bildirmek isterseniz yyenidokur@gmail.com mail adresime mail atabilirsiniz. Beni dinlediğiniz için teşekkür ederim. Bir sonraki bölümde görüşmek üzere!
#6. Hayaller ve Kırıklıkları
2021 Feb 0923m 30s
Herkese yeniden selamlar! Burası Benim Radyo Kanalım’ın bu 6. bölümünde bir takım hayal kırıklıklarımdan bahsetmek istedim. Umarım beğenirsiniz ve allah başka dert vermesin kardeş diyerek dinlersiniz. Beni dinlediğiniz için teşekkür ederim, bir sonraki bölümde görüşmek üzere!
#5. Neydik Ne Olduk? Nazlı ve Niko aşkı VS Günümüz Dizileri
2021 Feb 0212m 20s
Herkese yeniden selamlar! Burası Benim Radyo Kanalım’ın 5. Bölümünde daha önce de bahsettiğim bir konuya farklı bir bakış açısıyla daha parmak basmak istedim ve günümüz Türk dizileri ile bundan 17 yıl önce yayınlanmış olan Yabancı Damat dizisindeki bazı toplumsal öğeleri karşılaştırdım ve bunların bizde zaman içerisinde yaratmış olabileceği etkilerden bahsettim. Umarım beğenirsiniz. Bir sonraki bölümde görüşmek üzere!