• POPGEK
3 episodes
POPGEK ekibinin haftalık gündemi değerlendirip, belirledikleri bir filmi/diziyi konuştukları podcast serisi.

Episodes

WandaVision 7. Bölüm Sohbeti - Podgek
2021 Feb 2236m 4s
Podgek'in bu bölümünde Fulya, İzel ve Eray; WandaVision'ın 7. bölümünü tartışırken bir yandan da teori kasmaktan dizinin zevkini çıkaramayanlara bir güzel bağırıyorlar.
Podgek #2 - WandaVision 6. Bölüm, Last of Us dizisi, Live-Action Powerpuff Girls, Phoebe Waller-Bridge'den yeni dizi
2021 Feb 161h 5m 30s
Podgek'in bu bölümünde Fulya, İzel ve Eraygündem konularını tartışırken kendilerini anlamsız bir şekilde The CW'nin Powerpuff Girls uyarlamasına heyecanlanırken buluyor, Chris Hemsworth'e kurşun döküyor, sevdikleri oyuncuların (Pedro Pascal, Phoebe Waller-Bridge, Billie Piper, Andrew Scott ve daha fazlası) yeni projelerine bolca heyecanlanıyor, Tom Holland'ın sürekli çelişen açıklamalar yapmasına biraz kızıyor, kimi yerlerde birbirlerini anlamakta zorlanıyor ve WandaVision'ın 6.bölümü üzerine konuşuyorlar.
Podgek #1 - WandaVision 5. Bölüm, Golden Globes, Ant-Man Türkiye'de, Jennifer Lawrence'ın gözüne cam saplandı, Secret Invasion
2021 Feb 081h 7m 27s
POPGEK ekibi olarak haftalık gündemi değerlendirdiğimiz ve o hafta belirlediğimiz filmi/diziyi konuştuğumuz podcast serisi Podgek'in ilk bölümünde; Golden Globes adaylıklarını, Ant-Man'in Kapadokya'da çekilmesini, Don't Look Up çekimleri sırasında Jennifer Lawrence'ın gözüne cam saplanmasını, Fantastic Beasts 3 çekimlerinin durdurulmasını, The CW'nin 12 diziye yeni sezon onayı vermesini, Willem Dafoe'nin Spider-Man 3 setinde gözükmesini, Secret Invasion söylentilerini ve WandaVision'ın 5. bölümünü konuştuk.
More episodes may be available on the podcast’s website.