• Offroad podcast
6 episodes
Український подкаст про те, що хвилює в умовах невизначеності

Episodes

Як працювати на Філіппінах: про понаднормову роботу та труднощі діалогу з європейцями
2021 Mar 2623m 44s
Спілкуємося про досвід українки, яка більше року прожила на Філіппінах, але не хотіла би там залишитися. Чим їй запам'яталася місцева культура? Як зрозуміти Азію європейцям? Слухайте новий кроскультурний подкаст від Offroad.
Все що ви хотіли дізнатись про єврейську культуру, але боялись запитати (але це неточно)
2021 Feb 0736m 13s
Розмовляємо з Інгою Заславською про єврейську та ізраїльську культуру, про відчуття спільності, про міграцію, про те, чому варто вивчати іврит, та про взаємодопомогу. Про модернізм та традиційність в єврействі.
Шведське щастя в судочках і тілесна свобода
2021 Jan 0837m 31s
Про шведську мову, про щастя, рівність та свободу у Швеції, про ставлення до іноземців, про алкоголь, тілесність та традиції. Про інтеграцію у шведське суспільство. Слухайте наш другий кроскультурний подкаст. В гостях Оксана Дмитряк, яка поділилася своїм враженням про навчання та роботу у Швеції.
Зіткнення цивілізацій та плутанина з булочками - Франція очима українця
2020 Nov 1935m 3s
Погляд на Францію очима українця, який прожив там рік. Про міжкультурні конфлікти, цікаві особисті відкриття та рефлексії, про роботу у Франції та дружбу. Перша проба запису крос-культурного подкасту та дослідження різних культурних особливостей, які варто знати.
Поставити крапку. Чому і коли закінчувати, те що ми почали
2020 Nov 1331m 45s
Епізод про фокусування, про сенси процесів та вміння вчасно зупинятися. Розмовляємо у невимушеній формі, рефлексуємо, ділимося досвідом завершення різних речей.
Злість на рабочому місці detected. Що робити?
2020 Oct 2137m 51s
Розповідаємо про те, як ми переживаємо злість на роботі та через що, як виражаємо гнів та що про це кажуть різні дослідження.
More episodes may be available on the podcast’s website.