• LRT
41 episodes
LRT OPUS laida „Po koncerto“

Šioje laidoje kalbiname muzikos pasaulio atstovus ir aiškinamės, ką jie veikia, kai mikrofonai tyli, būgnų komplektai supakuoti, o gitaros ramiausiai stovi pakampėse. Kitaip tariant, ką muzikos žmonės veikia, kai nekoncertuoja, kokių turi pomėgių, aistrų ir įkvėpimo šaltinių.

Kiekvieną antradienį 14 val.

Laidos ved. Richardas Jonaitis

Episodes

Po koncerto. In Memoriam Sauliui Labanauskui (Saulius Spindi)
2021 Apr 131h
2021.02.11d. šį pasaulį paliko šviesi asmenybė, gražią ir jautrią muziką kūręs Saulius Labanauskas, geriau žinomas, kaip Saulius Spindi, praeityje grojęs grupėse „Fashion Games“ ir „Saprophytes“.
Po koncerto. Svečiuose boso gitaristas Rokas Jasiūnas
2021 Apr 0658m 38s
Mūsų svečias, žmogus buvęs arba esantis įvairių grupių ir projektų narys - Rokas Jasiūnas. Pokalbis apie tai, kas jam svarbu be muzikos bei jo veiklą grupėse „Ministry Of Echology“, „Homechestra“, „Kosminė Odisėja“ ir kt.
Po koncerto. Svečiuose Deivis Nutautas. „Bitės“.
2021 Mar 3059m 21s
Didžiąją laiko dalį jis būna operatorius, bet kartais, nors galėtų ir dažniau, jis atsakingas už grupės „Bitės“ judėjimą į priekį. Tad laidoje ir kalbėsimė apie šią fanko grupę ir tokias smagias dainas, kaip „Zoom Zoom Baby“, „Gyvulėlių istorijos“ ar „Apie mašinėles“.
Po koncerto. Svečiuose DJ Mamania
2021 Mar 2358m 41s
Mūsų svečias žmogus sukaupęs tiek plokštelių, jog vargu ar ir pats žino tikslų skaičių. Tačiau, kurias jų gauti buvo sunkiausia, kada pradėjo kolekcionuoti, kurie įrašai brangiausi? Apie visa tai pasakos Artūras Matkevičius, visiems žinomas tiesiog kaip DJ Mamania.
Po koncerto. Muzikos grupių vadybininkas Justas Čekuolis.
2021 Mar 161h
Mūsų svečias žmogus daugelį metų esantis šalia muzikos ir žinantis ne tik kaip pasikeisti gitaros stygas, bet ir kur jų gauti, kaip padėti jaunoms grupėms siekti savo tikslų, kaip suorganizuoti gerą koncertą ir ko visada turėtų būti koncertų užkulisiuose. Muzikinių grupių vadybininkas Justas Čekuolis.
Po koncerto. Svečiuose dainininkas Žilvinas Sebeika
2021 Mar 091h
Jis melancholiškas, ramus vyrukas gražiu balsu, praeityje grojęs grupėse „Flamingo", „Memoria" ir „Mark Fiction", o dabar priklausantis kolektyvui „Kiti Kambariai". Melancholiškai, muzikaliai ir ramiai plaukia mūsų pokalbis LRT OPUS laidoje „Po koncerto". Svečiuose dainininkas Žilvinas Sebeika.
Po koncerto. Ved. Richardas Jonaitis
2021 Mar 021h
Po koncerto. Ved. Richardas Jonaitis
Po koncerto. Svečiuose Kazimieras Likša.
2021 Feb 231h 1s
LRT OPUS laidoje „Po koncerto“ darbštus ir kūrybingas dainininkas ir muzikantas, kelių albumų autorius Kazimieras Likša.
Po koncerto. LRT OPUS laidoje „Po koncerto“ dueto „Black Water“ narys Mantas Ažondenis. Ved. Richardas Jonaitis
2021 Feb 1658m 44s
LRT OPUS laidoje „Po koncerto“ dueto „Black Water“ narys.
Po koncerto. Apie meilę garsui su Pauliumi Kilbausku
2021 Feb 091h
LRT OPUS laidoje „Po koncerto“ - Paulius Kilbauskas, žmogus kurio vardas drąsiai tiktų kokybiškos muzikos sinonimui. Laidoje kalbamės apie jo meilę garsui ir muzikaliai pro Balį ir Japoniją atkeliaujame iki Šv. Kotrynos bažnyčios bei aptariame Pauliaus muzikines naujienas.