Očami Čarodejnice
  • Očami Čarodejnice
14 episodes
Očami čarodejnice je podcast, v ktorom sa zaoberáme duchovnými a mysterióznymi tematikami, ktoré sú v spoločnosti ešte stále tabuizované a považované za číry výmysel. Každý týždeň sa môžete tešiť na novú časť, ktorou vás prevedie Senua a Adora alebo obe naraz. Pre viac informácií nás môžete sledovať taktiež na instagrame alebo na youtube.

Episodes

Očami Čarodejnice - Epizóda 14 - Dvojplamene inak
2021 Mar 1526m 45s
Táto epizóda je protipohľad na fantazírovanie o dokonalých partneroch.
Očami Čarodejnice - Epizóda 13 - Kulty, sekty, duchovno a učenia
2021 Jan 3133m 17s
Kulty a sekty sú moje guilty pleasure, ale pozrela som sa okrem iného na zúbok aj rôznych učeniam, za ktoré si tu niektoré indivíduá nechávajú platiť nekresťanské (zamýšľaná slovná hračka) peniaze.
Očami čarodejnice - Epizóda 12 - Tieň a práca s ním
2021 Jan 1623m 17s
V dnešnej časti som načrtla ako vnímam výraz TIEŇ, čo to je, ako s ním pracujem a ako mi tarot pomáha s jeho integráciou.  Použitá hudba v pozadí: Music By: "After The Fall" Track Name: "Tears Of Gaia" Published by: Chill Out Records - Source: https://goo.gl/fh3rEJ Official After The Fall YouTube Channel Below https://www.youtube.com/channel/UCGQE... License: Creative Commons Attribution-ShareAlike 4.0 International (CC BY-SA 4.0) Full license here: https://creativecommons.org/licenses
Očami čarodejnice - Epizóda 11 - Afirmácia vs. vizualizácia
2021 Jan 0930m 56s
V dnešnej epizóde sa pozrieme, prečo si myslím, že má vizuálizácia ako technika omnoho viac benefitov ako pozitívne afirmácie, vypočujete si, prečo vám pozitívne afirmácie nemusia fungovať, a prečo by ste rozhodne mali určite aspoň skúsiť vizualizovať.
Očami čarodejnice - Epizóda 10 - Šamanské liečivé karty
2021 Jan 0218m 31s
V dnešnej epizóde si rozoberieme prvých 6 kariet z balíčka Shamanic Healing Oracle, s ktorým pri výkladoch kariet veľmi rada pracujem.
Očami čarodejnice - Epizóda 9 - Uzemňovanie
2020 Dec 2621m 1s
Dnešná epizóda bude o uzemňovaní a prečo ho v našich životoch potrebujeme ako soľ? Veľa ľudí ani len netuší, že by im uzemňovanie pomohlo, no napriek tomu tento fakt ignorujú.
Očami čarodejnice - Epizóda 8 - Manifestovanie trochu inak
2020 Dec 1930m 22s
Určite už každý z vás niekedy skúšal manifestovať. Pre nováčikov, ktorý daný termín nepoznajú ide o zhmotňovanie prostredníctvom silnej túžby, prostredníctvom želaní a prianí. Ide o dosť pokročilú alchýmiu, pretože sa snažíte priviesť k životu niečo, čo je zatiaľ iba vo vašej hlave. V každej knižke o zhmotňovaní sa vždy takmer v úvode dočítate, že si máte dávať pozor na to, nad čím rozmýšľate, pretože sa to môže stať skutočnosťou. Dnešnú časť som pomenovala manifestovanie trochu inak, lebo tu nenájdete tradičné návody, ktoré sa dočítate v akejkoľvek motivačnej knižke.
Očami čarodejnice - Epizóda 7 - Mesačné cykly
2020 Dec 128m 2s
Mesiac dokáže ovplyvňovať správanie ľudí, a preto sa dnes Senua pozrela, ako sa dajú fázy tohto nebeského telesa využiť v prospech mágie.
Očami čarodejnice - Epizóda 6 - Intuícia
2020 Dec 0521m 32s
Kedy ste naposledy počúvli vlastnú intuíciu? Ako ju rozoznať od všetkých ostatných hlasov, ktoré sa na pozadí vašej hlavy bijú o neustálu pozornosť? Aký je vlastne rozdiel medzi intuíciou a nadprirodzenými schopnosťami a aký typ intuície najčastejšie využívate?
Očami čarodejnice - Epizóda 5 - Sny a lucídne snívanie
2020 Nov 2820m 14s
Aj pre vás je snívanie poriadnou záhadou? Zvyknete mať v noci 3 až 5 živých snov za sebou alebo sa vám nesníva nič. Vedeli ste, že sny sa dajú ovládať? V dnešnej epizóde sa pozrieme vedomému snívanie na zúbok trochu bližšie, poprípade vysvetlíme, čo slovo "lucídny" znamená. Epizódou vás prevedie Adora.