Na Handě
  • Beztečí.cz
5 episodes
Sleduj talkshow Machyho a Saši, kde zpovídáme osobnosti napříč volejbalovou komunitou a mimo ni. Otevřeně, věcně a bez obalu. Proč Na handě? Protože je to kůl!

Episodes

Míra Nekola
2020 Oct 111h 34m 44s
Jedna z největších osobností českého volejbalu. Dvojnásobný účastník OH, člen síně slávy a hlavně super chlap, který okolo sebe šíří lásku k volejbalu už skoro 60 let. Bylo nám ctí Míro!
Nicole Dostálová
2020 Oct 051h 17m 46s
Ukecaná, ztřeštěná, cílevědomá, hyperaktivní a mnoho dalšího. Taková je Nicole Dostálová. Jak se dostala od Krasobruslení k beach volejbalu, jaké je to žít s Davidem Schweinerem, nebo jaké má plány do budoucna? Vše se dozvíš v našem podcastu.
Ziki
2020 Sep 281h 31s
Už jste slyšeli o projektu Smart Volley? Nevíte o co jde? Vysvětlí vám to ten nejpovolanější. Tomáš Janeček dorazil k nám Na handu a rozpovídal se nejen o Smart Volley, ale taky o řízení klubu, své volejbalové minulosti, nebo o tom, jak se z něj stal prezident klubu Lvi Praha.
Mára Beer
2020 Sep 211h 8m 36s
S kůží na Handu dorazil Mára Beer, volejbalový glosátor a zápasový bouřlivák. Rozpovídal se o životě profesionálního hráče a o momentální situaci v SKV Ústí nad Labem kde zastává post blokaře.
Perun
2020 Sep 0859m 57s
Jako prvního hosta jsme přivítali prstového eskamotéra, mistra sebeironie, organizace a šachu, vedoucího zájezdu kterýho nechceš a hlavně bezva kluka co má bezva kluka. !PERUNA!