Medystacja - Medytacja Uważności
  • Ania Raimann
3 episodes
Cześć, jestem Ania, a Medystacja to mój i Twój przystanek w drodze po spokojne i szczęśliwe życie. Zapraszam Cię w podróż ku uważności. Rozgość się w swoim wagonie i ruszamy! Znajdziesz tu prowadzone medytacje ułożone wg długości i sytuacji. Dzięki temu szybko odnajdziesz odpowiedni przystanek dla siebie w danej chwili. Więcej sposobów na zaprzyjaźnienie się ze swoim stresem znajdziesz na moim blogu: medystacja.pl

Episodes

Mindfulness podstawy - stacja "Odpowiednie nastawienie"
2020 Oct 065m 8s
Przez Tobą 2 z 7-miu, 5-cio minutowych nagrań, w których opowiadam o podstawach praktyki uważności i przeprowadzam Cię przez proste techniki wzmacniające świadomość ciała, emocji i umysłu. To nagranie jest drugim z serii wspowadzającej i dotyczy odpowiedniego nastawienia do praktyki.  Spokojnej podróży :)
Mindfulness podstawy - stacja "świadomość ciała"
2020 Sep 305m 14s
Przez Tobą 7, 5-cio minutowych nagrań, w których będę opowiadać o podstawach praktyki uważności i przeprowadzać Cię przez proste techniki wzmacniające świadomość ciała, emocji i umysłu. To nagranie jest pierwszym z serii wspowadzającej i dotyczy świadomości ciała.  Spokojnej podróży :)
Medystacja intro
2020 Sep 261m 45s
Zapraszam Cię na wspólną uważną podróż po spokój i szczęście.