• Ilona Lubojemska
11 episodes
Nazywam się Ilona Lubojemska i prowadzę podcast zatytułowany Zwykli Niezwykli, Inspiracje. W moim programie spotykam się z ludźmi, którzy prowadzą niezmiernie interesujący tryb życia. Rozmawiamy o marzeniach i ich realizacji. Dyskutujemy co dla każdego z moich gości oznacza sukces. Za każdym razem i każda rozmowa napawa mnie mnóstwem pozytywnej energii i mam nadzieje, że wy również jej zaczerpniecie przysłuchując się audycji. Zapraszam.

Episodes

Po polsku z białoruską duszą, Krystyna Gedzik
2020 Oct 1741m 56s
Krystyna Gedzik to cudowny głos, niesamowita uroda, ale przede wszystkim piękna dusza! Krystyna dorastała na Białorusi, a o swoich polskich korzeniach dowiedziała się jako nastolatka. Aktualnie mieszka w Gdańsku ze swoją rodziną, gdzie koncertuje, grywa w teatrze, uczy śpiewu i gry na fortepianie, jak i udziela się jako modelka. Gdy jej zdjęcia niespodziewanie pojawiły się we Włoskim Vogue to powiedziała: Teraz to już można umierać! Zapraszam serdecznie do kolejnej rozmowy zwykłych niezwykłych!
Podróż teatralna, Magdalena Marszałkowska
2020 Sep 1258m 40s
Zapraszam serdecznie do już dziesiątego odcinka Zwykłych Niezwykłych. Dziś będzie o teatrze! Rozmawiam z Magdaleną Marszałkowską, reżyserką teatralną, która wraz ze znajomymi założyła teatr pod nazwą Stowarzyszenie XYZ. Magda tworzy i wystawia sztuki po polsku i niemiecku w Wiedniu. Zdarza się również, że z teatrem podróżuje po Europe. Jej sztuki jak: 'Okno na świat', 'Wydmuszka', 'Tu leży pies pogrzebany' cieszą się ogromną popularnością i bilety wyprzedają się jak świeże bułeczki, bo w Wiedniu '...chodzi się na Marszałkowską'! Jestem przeszczęśliwa, że udało mi się namówić Magdę do nagrania i podzielenia się z nami jej doświadczeniami w tworzeniu teatru oraz sztuk teatralnych i pracy z ludźmi. Magdy pozytywna energia, chęć do działania mega mnie motywują i po każdej rozmowie z Magdą świat wydaje się piękniejszy! Zapraszam was w podróż - tym razem - teatralną! Całusy i polubcie Zwykli Niezwykli na IG.
Sztukówka, Leszek Szczęch
2020 Aug 281h 13m 18s
Sztukówka to działająca od 2009 roku winnica. Założył ją Leszek Szczęch, który postanowił przenieść się wraz z rodziną z Warszawy na podkarpacką wieś. Rozmowa jest mi szczególnie bliska, bo ta wieś znajduje się w mojej rodzinnej gminie Frysztak. Z Leszkiem rozmawiamy o jego początkach w prowadzeniu winnicy, doborze winorośli, procesie jaki wymaga praca z owocami, a później winem. Leszek poradzi też czego się trzymać, jeśli myślimy o rozpoczęciu własnej produkcji. Zapraszam.
How is your pain? Katarzyna Gajewska
2020 Jul 1832m 10s
Zapraszam was serdecznie do wysłuchania rozmowy z cudowną Katarzyną Gajewską! Kasia ukończyła Warszawską Akademię Sztuk Pięknych na Wydziale Grafiki. Mieszka i tworzy trochę w Warszawie i trochę w Dublinie. Z Kasią będę rozmawiać o jej pasji do malarstwa, macierzyństwie i o Irlandii. Będzie ciekawie i relaksująco! Miłego podcastowania.
Xterra, Lary Zębatka
2020 May 3034m 12s
Czy można mieć własny biznes, rodzinę oraz stać się wicemistrzem świata triathlonu Xterra? Można! Tomasz Kubiak, znany jako Lary Zębatka opowie nam o jego miłości do sportu i jak łączy sportową pasję z czasem dla rodziny oraz pracy w warsztacie rowerowym, który prowadzi. Czym jest Xterra i jak długo zajęło Laremu przygotowanie do mistrzostw świata na Hawajach - o tym wszystkim w kolejnym odcinku Zwykłych Niezwykłych. Miłego słuchania, a Laremu dziękuję za super rozmowę!
Osa, Monika Jurczyk
2020 May 1649m 29s
Monika wymyśliła sobie zawód 14 lat temu - zawód osobistej stylistki. W podcaście opowie nam jak zaczynała oraz jak jej praca zmieniała się przez lata. Śledzę poczynania Moniki od lat i jestem szczerze zauroczona jej pozytywną energią i gotowością do działania! Osiągnęła wiele - była twarzą Złotych Tarasow w Warszawie, wydala trzy książki, prowadzi szkolenia, kursy online, jest aktywna na social media i jest zaangażowana w wiele innych projektów, o których opowie nam nieco podczas rozmowy! Cudownie nam się rozmawiało i mam nadzieje, że będzie wam się miło słuchało, a po podcaście tak jak i ja będziecie gotowi do działania!
Bala Lifestyle, Ania Gornicka
2020 May 0244m 56s
Dziś będzie o podróżach, byciu otwartym na ludzi i nieznane oraz chłonięciu życia wszystkimi zmysłami. Ania przeniesie nas do magicznej Indonezji i opowie o jej pobycie na Bali oraz Bala Lifestyle, czyli namiastce Bali, przyniesionej do Warszawy. Zapraszam!
Dom Oddechu, Marta Grabowska
2020 Apr 1833m 34s
Marta prowadzi warsztaty podczas których uczy jak oddychać świadomie. Rozmawiamy o mocy oddechu i jego leczniczej sile. Marta opowie nam też skąd wzięła się jej pasja do oddechu oraz o decyzjach, które pomogły jej w odnalezieniu nowej drogi i pasji. Czy porzucenie komfortowego życia w olbrzymiej korporacji było ciężkie? Czy prowadzenie własnej działaności opartej na pasji wymagało wielu wyrzeczeń i dyscypliny? Jak oddech może pomóc nam w naszym codziennym życiu? Zapraszam do rozmowy!
Pracownia Jan Lesniak
2020 Apr 0439m 13s
W dzisiejszym odcinku będzie o odkrywaniu siebie, szyciu i pisaniu książek. Rozmawiam z Janem Leśniakiem, który całą Polskę chce zarazić miłością do szycia. Zapraszam
Cosmigold & SRDF, Magdalena Kocój
2019 Dec 2927m 7s
Rozmawiam z Magdalena Kocój - cudownie inspirująca osobą! Magda jest śpiewaczka, twórczynią dwóch brandów - Cosmigold i Seriously Different Clothing (SRDF), wielu Rzeszowskich eventów oraz pięknego portalu Czytajniepytaj.com na którym, pięknie przedstawia świat i przybliża różne kulturalne wydarzenia. Mam nadzieję, że zaczaruje was tak jak zaczarowała mnie. Zapraszam.